FAQ

Jaké jsou možnosti platby?

Zásilky květin můžete uhradit převodem na účet na základě vystavené faktury, kreditní kartou anebo úhradou v hotovosti nebo kartou osobně na naší prodejně na adrese Komunardů 11, Praha 7 – Holešovice. Další možností je po domluvě uhradit zásilku na místě doručení v hotovosti.

Jakým způsobem probíhá platba kartou, když potřebuji květiny zaplatit na dálku?

Pracovník naší firmy se se zákazníkem domluví na přesné ceně za službu a zapíše si údaje o platební kartě (číslo, expiraci a cvc kód), následně je karta ověřena telefonicky přes kartové centrum České spořitelny. Ověřená částka za doručení květin je z účtu zákazníka strhnuta až po vyřízení zásilky.

Potřebuji květiny pro smuteční příležitost, co mám udělat?

Stačí nás kontaktovat, nejlépe telefonicky na čísle 283 872 719 a domluvit se na konkrétním produktu a na způsobu platby. Smuteční kytice na k rozvozu na území Prahy jsme schopni zajistit do druhého dne, ve výjimečných případech v ten samý den (objednávka musí proběhnout alespoň 3 hodiny před obřadem).
Objednávky na věnce přijímáme pokud možno alespoň 2 dny před rozvozem.
K hodnotě smuteční kytice nebo věnce je kromě doručného (do 200,– Kč) přičteno ještě výstavné 66,– Kč.

Potřebuji květiny na svatbu…

V tom případě je nejlepší se osobně zastavit na naší prodejně a vybrat s květinářkou druh a styl svatebních květin, nebo se třeba přijít jen informovat.

Chci zaslat květinový dar do zahraničí…

Určitě Vás bude zajímat aktuální ceník zásilek do zahraničí. V tabulce jsou uvedeny nejčastěji využívané země a jejich minimální ceny pro rozvoz květinových darů. Využíváme partnerství ve společnosti Fleurop-Interflora, oznámené ceny jsou finální a neúčtuje se k nim tuzemské DPH, jelikož služba je prováděna v zahraničí.

Byla mi doručena kytice řezaných květin, jak se o ně mám postarat?